Dnia 28 września 2022 r. uczniowie klas IV – VI mieli możliwość obejrzenia pokazu historycznego grupy rekonstrukcyjnej – „Rekonstrukto”, pt. „Życie i kultura w średniowieczu. W programie zaprezentowano: przegląd ekwipunku i uzbrojenia rycerzy, a także dużą kolekcję broni i rekwizytów. Uczniowie wysłuchali informacji obyczajach i kulturze epoki średniowiecza, jak również o grach i zabawach plebejskich. By każdy uczestnik mógł jak najwięcej wynieść z pokazu, zaistniała możliwość osobistego zapoznania się z rekwizytami i strojem.

 1460x616Logo Mistrzowie Matlandii 2 img1

naskSzkoła bierze udział w projekcie pn. „Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.
Deklaracja dostępności