Wróciliśmy z wycieczki. Zmęczeni, ale szczęśliwi. Odwiedziliśmy w dniach 27 i 28 września Malbork, Gdańsk, Gdynię i Sopot. Pierwszego dnia pogoda dopisała, drugiego było troszkę gorzej, ale dało się wytrzymać. Zwiedziliśmy gotycki Zamek Krzyżacki w Malborku, Gdańsk z jego Kościołem Mariackim i Dworem Artusa, a następnego dnia statek Dar Pomorza i Oceanarium w Gdyni. Pospacerowaliśmy też po słynnym sopockim molo i kupiliśmy pamiątki na Monciaku.
Jednak i tak najbardziej podobał się … nocleg.

Obejrzyjcie fotorelację.

 1460x616Logo Mistrzowie Matlandii 2 img1 logo bip

naskSzkoła bierze udział w projekcie pn. „Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.
Deklaracja dostępności