W dniu 4 listopada 2022 r. biblioteka szkolna obchodziła swoje święto. Z tej okazji odbyły się spotkania z uczniami klas 0 i 1 podczas których dzieci rozwiązywały różne zagadki nawiązujące do bohaterów bajek i baśni. Na długich przerwach laureaci konkursów bibliotecznych: „Zakładka do książki”, „Zaproszenie na Święto Biblioteki” oraz „Plakat promujący czytelnictwo” otrzymali dyplomy i nagrody książkowe. Tego dnia można było również zakupić książki na kiermaszu. Każdy uczeń, który w tym dniu odwiedził bibliotekę otrzymał słodki upominek. Wydarzenie cieszyło się dużym zainteresowaniem całej społeczności szkolnej.

Nauczyciele biblioteki