Uczniowie klas I –III uczcili 104.rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości radosnym śpiewaniem pieśni patriotycznych. Wspólnie z Dyrekcją szkoły, nauczycielami, rodzicami na pięknie udekorowanej sali gimnastycznej zaśpiewali m.in. „Pierwszą Kadrową”, „Szarą piechotę”, „Przybyli ułani” i „Wojenko, wojenko”. Dzieci z klas pierwszych z wielkim zaangażowaniem wykonały wspólnie piosenkę „Ziemia ojczysta”. Pięknie wybrzmiały też strofy wierszy o patriotyzmie, ziemi ojczystej, barwach narodowych i Narodowym Święcie Niepodległości. Spotkanie dostarczyło uczestnikom niezapomnianych wrażeń.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

 1460x616Logo Mistrzowie Matlandii 2 img1 logo bip

naskSzkoła bierze udział w projekcie pn. „Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.
Deklaracja dostępności