Konkurs historyczny z okazji Narodowego Święta Niepodległości został rozstrzygnięty. Wpłynęło 27 prac uczniów klas IV – VIII wykonanych różnymi technikami. Wśród „inżynierów niepodległości” najczęściej portretowanym był oczywiście Józef Piłsudski, ale pojawiły się też „portrety” Ignacego Paderewskiego, Romana Dmowskiego i Wincentego Witosa. Zwycięzcami zostali:

I miejsce: Jakub Barżykowski klasa VI C

II miejsce: Emilia Sieniawska klasa VI A

III miejsce: Szymon Wawerka klasa VIII D

Wyróżnienia:

Oliwia Misiukiewicz klasa IV B

Nataniel Sienkiewicz klasa V A

Uczestnikom dziękujemy.

Zwycięzcom gratulujemy.

 1460x616Logo Mistrzowie Matlandii 2 img1

naskSzkoła bierze udział w projekcie pn. „Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.
Deklaracja dostępności