Z okazji Światowego Dnia Pluszowego Misia biblioteka szkolna zorganizowała 3 konkursy:

• plastyczny pt. „Portret ulubionego Misia” dla klas I
  • literacko – plastyczny pt. „Rymowanka o ulubionym pluszowym Misiu” dla klas II –III
  • literacko – plastyczny pt. „ Komiks –Przygody Misia” dla klas IV –VI

Konkursy cieszyły się dużym zainteresowaniem uczniów, którzy wykazali się ciekawą wyobraźnią w   wykonaniu swoich dzieł. Wpłynęło około 50 prac. Uroczyste wręczenie dyplomów i nagród książkowych odbyło się 29 listopada. Prace dzieci można obejrzeć na wystawie, która mieści się na korytarzu szkolnym.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym.

Nauczyciele biblioteki