Uczniowie klas piątych zainteresowani historią mieli możliwość zmierzenia się w konkursie dotyczącym dziejów starożytnych Egipcjan, Babilończyków, Sumerów i Izraelitów. W dniu 13 grudnia 2022r. dziewiętnastu piątoklasistów odpowiedziało pisemnie na kilkanaście trudnych pytań, a do zdobycia było 50 punktów. Uczeń najlepszy stracił tylko jeden z nich.
Oto wyniki:
Pierwsze miejsce: Nataniel Sienkiewicz z klasy V A
Drugie miejsce: Michał Małaszkiewicz z klasy V B
Trzecie miejsce: Alicja Micun z klasy V B
Wyróżnienia: Jan Wiktor Ruta z klasy V B i Andrzej Malec z klasy V B
W dniu 2 stycznia 2023r. uczniowie odebrali nagrody i dyplomy, które wręczyła pani dyrektor Grażyna Wołkowycka- Tomaszuk.
Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom szerokiej historycznej wiedzy.
Serdecznie dziękujemy pani Annie Krejza z firmy BILLS Sp. z o.o.
za ufundowanie cennych nagród.
nauczyciele historii

 1460x616Logo Mistrzowie Matlandii 2 img1 logo bip

naskSzkoła bierze udział w projekcie pn. „Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.
Deklaracja dostępności