Dnia 3 marca z inicjatywy biblioteki szkolnej dzieci z grupy zerowej uczestniczyły w spotkaniu z pisarką Katarzyną Janowicz- Timofiejew. Podczas warsztatów autorka książek dla dzieci przybliżyła małym czytelnikom swoją twórczość, opowiadała w jaki sposób powstawały jej książki. W miłej atmosferze dzieci wysłuchały fragmentów opowiadań czytanych przez autorkę. Pełne emocji spotkanie zakończyło się wypisywaniem dedykacji do zakupionych przez dzieci książeczek autorki.

Podobne warsztaty odbyły się w grudniu w klasach pierwszych.

Mamy nadzieję, że takie spotkania z pisarzami będą zachętą do czytania.

Nauczyciele bibliotekarze

 1460x616Logo Mistrzowie Matlandii 2 img1 logo bip

naskSzkoła bierze udział w projekcie pn. „Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.
Deklaracja dostępności