17 marca 2023 r. wychowankowie naszego przedszkola oraz uczniowie klas edukacji wczesnoszkolnej obejrzeli bajkę pt. ”Przymarznięta Królewna, krasnoludki i zagubiony tygrys” - przedstawienie w konwencji cyrkowej, opowiadającej historię drużyny wesołych krasnoludków i tygrysa, którzy za wszelką cenę i różnymi sposobami próbowali pomóc swojej królewnie, która przymarzła do trony po długiej zimie.

Treść bajki przeplatana była umiejętnościami kuglarskimi: żonglerką, jazdą na monocyklu, kręceniem PIO oraz elementami akrobatyki. Bajka niosła przesłanie, że nie można się poddawać, trzeba być dobrym pomocnym a wtedy wszystko się uda.

Umiejętności kuglarskie aktorów niesamowicie podobały się dzieciom i przysporzyły im wiele radości i uśmiechu na twarzy.

Pedagog szkolny Monika Łukaszuk