Szkoła to miejsce , gdzie można odkryć i rozwijać swój talent. Szkoła to miejsce, gdzie można się swoim talentem pochwalić przez innymi uczniami, nauczycielami. Taką okazję mieli uczniowie naszej szkoły. 22 marca odbył się Wiosenny Pokaz Talentów. Jako pierwsi zaprezentowali się członkowie hip- hopowej grupy z osiedlowego klubu ,,Kaktus". Następnie oglądaliśmy pokaz mody wiosennej i ekologicznej. Poszczególne kreacje oceniało jury, które to miało trudne zadanie, bo pomysłowość naszych projektantów była ogromna. Ostatecznie zwyciężyły Oliwia Kondzior i Blanka Makiewicz, których kreacja ,,Wiosna i ekologia" zdobyła największą ilość punktów. Później prezentowali się : Gabrysia Siemieniuk ( gra na gitarze), Amelia Malewicz ( balet), Dominika Orłowska ( hula - hop), Piotr Czasun ( opowiadanie dowcipów). Gratulujemy talentów naszym uczniom i będziemy bacznie obserwować ich rozwój.

 1460x616Logo Mistrzowie Matlandii 2 img1 logo bip

naskSzkoła bierze udział w projekcie pn. „Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.
Deklaracja dostępności