Dnia 23 marca 2023 roku w Auli Magna w  Akademii Medycznej Białymstoku odbyła się uroczysta Gala, podczas której poznaliśmy laureatów XXVIII Białostockiej Edycji Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”. Była to doskonała okazja do podziękowania młodym wolontariuszom i  wolontariuszkom  za  ich dotychczasową  pracę  i  zaangażowanie na rzecz potrzebujących. Podczas gali Prezydent Miasta Białegostoku Tadeusz Truskolaski nagrodził i wyróżnił Kandydatów  do  tytułu „Wspaniałych” w trzech kategoriach: „Ósemeczki”, „Ósemki” –  „Junior” oraz Grupowej – szkolne kluby wolontariusza.
     „Ósemeczki” otrzymały honorowe dyplomy i nagrody rzeczowe. Z kolei „Ósemki” statuetki Franciszka wyrzeźbione z drewna gruszy przez podlaskiego artystę plastyka Zbigniewa Wasiluka.
Laureatkami Samorządowego Konkursu Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych” w kategorii ,,Ósemeczka”  zostało 2 wolontariuszy Szkolnego Klubu Wolontariusza „Klubu Ośmiu” przy SP Nr 44: Gabriela Gieglis - kl.5a i Piotr Poplawski - kl.5b,  a w Kategorii „Ósemka Junior” – Gabriela Ignaciuk  - kl.8a.
Nagrodzonym i wyróżnionym wolontariuszom oraz ich rodzicom serdecznie gratulujemy !!!
Opiekun Klubu: Barbara Bożena Brzozowska

 1460x616Logo Mistrzowie Matlandii 2 img1 logo bip

naskSzkoła bierze udział w projekcie pn. „Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.
Deklaracja dostępności