Dnia 24.04.2023 r. odbyło się podsumowanie ekonomicznych działań i konkursów poszczególnych klas oraz wręczenie nagród uczniom w ramach projektu "Z finansami za pan brat" pod patronatem NBP. Tego dnia również uczniowie klas trzecich zmierzyli się w quizie ekonomicznym z zakresu podstawowych pojęć i zjawisk ekonomicznych. Przygotowane konkurencje, zagadki i pytania przyniosły zawodnikom wiele radości oraz ukazały wysoki poziom ich wiedzy w zakresie ekonomii. W jury zasiadły: pani Ida Stefanowicz - przedstawiciel Narodowego Banku Polskiego, pani wicedyrektor Ewa Kujawska oraz pani wicedyrektor Grażyna Wołkowycka-Tomaszuk. Nagrody wszystkim uczniom ufundował NBP.

 1460x616Logo Mistrzowie Matlandii 2 img1 logo bip

naskSzkoła bierze udział w projekcie pn. „Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.
Deklaracja dostępności