W dniu 19.10.2018r. po raz kolejny uczniowie SP Nr 44 ze Szkolnego Klubu Wolontariusza ,,Klubu Ośmiu” uczestniczyli w wyjściu edukacyjnym na Stadion Miejski na mecz piłki nożnej Jagiellonia Białystok – Pogoń Szczecin. Przedsięwzięcie miało na celu wychowanie nowego pokolenia kibiców, naukę kulturalnego dopingu i dobrej zabawy podczas widowisk sportowych, a także aktywizację dzieci i młodzieży szkolnej oraz propagowanie aktywnego i zdrowego trybu życia. W wyjściu uczestniczyło 45 uczniów z kl I - VIII oraz 5 opiekunów. Uczniowie mieli możliwość zwiedzenia stadionu, spotkania z piłkarzami oraz poznania atmosfery kibicowania. Podczas meczu uczniom towarzyszyły wielkie emocje. Jagiellonia wygrała 2:1. Wydarzenie bardzo podobało się uczniom i będzie kontynuowane w przyszłości.

Opiekunowie: Anna Samborska, Barbara Brzozowska, Agnieszka Smółko, Michał Warszycki