W dniu 08.11.2018r. w ramach obchodów 100 - lecia odzyskania przez Polskę niepodległości w siedzibie Stowarzyszenia ,,My dla Innych” odbyło się spotkanie ,,Historia - wspomnienia - poezja" z panem Jerzym Koszewskim (bibliofilem, kolekcjonerem, filatelistą, numizmatą, poetą).  Pan Jerzy opowiadał o wydarzeniach z okresu okupacji, swoich przeżyciach, zadeklamował kilka swoich wierszy, a na koniec wspólnie zaśpiewaliśmy kilka pieśni patriotycznych. W spotkaniu autorskim uczestniczyli podopieczni stowarzyszenia oraz wolontariusze SP Nr 44. Podczas spotkania zaprezentowany został film ,,Ku wolności” przygotowany przez wolontariuszki Szklonego Klubu Wolontariusza (A. Głowacka, K. Charyton kl. VIII b i K. Dudzińska, K. Mróz VIII c) w ramach Projektu ,,Akademia Liderów Społeczności Lokalnych" - ,,od przeszłości do przyszłości” – II edycja. Kolejne spotkania z poetą i prezentacje filmu odbędą się w SP Nr 44 w poszczególnych grupach wiekowych. Serdecznie zapraszamy!

Koordynator : Anna Samborska