W dniu 10.12.2018r. uczennice Szkoły Podstawowej Nr 44 im. Stanisława Moniuszki w Białymstoku wolontariuszki Szkolnego Klubu Wolontariusza ,,Klubu Ośmiu” wraz z Dyrekcją szkoły i opiekunem uczestniczyły w spotkaniu z grupą przedszkolną dzieci z Przedszkola Samorządowego Nr 36 im. M. Montessori. Spotkanie odbyło się w ramach realizacji Projektu ,,Dobro to norma – bądź normalny!” – ,,Pomagamy z pasją”. Po rozpoznaniu potrzeb przedszkola ze środków projektu został zakupiony i przekazany przedszkolakom zestaw edukacyjny ,,Farma”. Dzieci bardzo się cieszyły rozpakowując prezenty i oglądając przedmioty edukacyjne. Grupa przedszkolna Nr 7 została zaproszona na ,,Spotkanie z Mikołajem” do SP Nr 44 w dniu 13.12.2018r. podczas którego wspólnie
z wolontariuszkami będą uczyć się dobroczynności.

Opiekun wydarzenia: Anna Samborska

 1460x616Logo Mistrzowie Matlandii 2 img1 logo bip

naskSzkoła bierze udział w projekcie pn. „Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.
Deklaracja dostępności