W dniu 17.12.2018r. wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariusza ,,Klubu Ośmiu” przy SP Nr 44 w ramach realizacji Projektu ,,Dobro to norma – bądź normalny” - ,,Pomagamy z pasją” uczestniczyli w warsztatach wypiekania pierniczków świątecznych. Zajęcia odbyły się w siedzibie Stowarzyszenia ,,My dla Innych” dzięki systematycznej i aktywnej współpracy. Wolontariusze z ogromnym zaangażowaniem wyrabiali i zagniatali ciasto, formowali pierniczki wykazując się przy tym wielką pomysłowością i kreatywnością. Zapach pieczonych pierników wprowadził wolontariuszy w świąteczny nastrój.

Opiekunowie: Anna Samborska, Barbara Brzozowska