Dnia 10 grudnia 2018r. wolontariusze obchodzili swoje święto podczas Gali ,,Barwy Wolontariatu”, która odbyła się na Uniwersytecie w Białymstoku w Auli im. J. Korczaka.. Statuetki odebrało dziesięciu wyróżniających się wolontariuszy z województwa podlaskiego. W gronie laureatów Regionalnego Konkursu ,,Barwy Wolontariatu” pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podlaskiego znalazła się Barbara Bożena Brzozowska zgłoszona do konkursu przez Stowarzyszenie ,,My dla Innych”. Pani Barbara Brzozowska odebrała statuetkę i dyplomy uznania z rąk Wicemarszałka Województwa Podlaskiego Macieja Żywno za szlachetną pracę i bezcenną pomoc dla dobra innych oraz koordynację pracy wolontariuszy w swoim środowisku lokalnym. Z przesłaniem do wolontariuszy wystąpił Maciej Żywno dzieląc się doświadczeniem i refleksjami z działalności wolontarystycznej. Podczas Gali 200 aktywnym społecznikom z Białegostoku wręczono pamiątkowe medale za angażowanie się w działania organizacji pozarządowych w Białymstoku. W gronie nagrodzonych znalazł się Szkolny Klub Wolontariusza ,,Klub Ośmiu” przy SP Nr 44 wraz z opiekunkami Anną Samborską oraz Barbarą Brzozowską, które odebrały Medale za owocną pracę na rzecz społeczności ,,Wolontariusz na Medal”. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy! Niech wasza postawa będzie powodem do dumy i należnej satysfakcji.

Opiekun Szkolnego Klubu Wolontariusza: Anna Samborska, Barbara Brzozowska