W dniu 20 grudnia 2018r. wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariusza ,,Klubu Ośmiu” przy SP Nr 44 oraz Szkolnego Koła PCK wraz z opiekunkami uczestniczyli w Charytatywnej Kolacji Bożonarodzeniowej w Restauracji ,,Horyzont" organizowanej przez Podlaski Oddział Okręgowy Polskiego Czerwonego Krzyża. Podczas świątecznej kolacji wolontariusze składali życzenia dzieląc się opłatkiem i śpiewając kolędy. Był też czas na wysłuchanie koncertu kolęd na żywo granych przez saksofonistkę oraz zintegrowania się wolontariuszy.

Opiekunowie: Anna Samborska, Barbara Brzozowska