Wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariusza „Klubu Ośmiu” opracowali Projekt „Pomagamy z pasją” w ramach konkursu ogłoszonego przez Dyrektora Departamentu Edukacji ,,Dobro to norma – bądź normalny!”, który jest realizowany w roku szkolnym 2018/2019. Głównym celem projektu jest promowanie dobra w środowisku rówieśniczym, szkolnym, lokalnym i ogólnopolskim. Zespół projektowy: Wiktoria Cybulska kl. VII a, Julia Wasilewska kl. VII a, Paulina Biruk kl. VII a, Klaudia Charyton kl. VIII b, Angelika Głowacka kl. VIII b. Opiekunowie projektu: Anna Małgorzata Samborska, Barbara Bożena Brzozowska. Czas realizacji październik 2018 – czerwiec 2019.