Dnia 14 lutego 2019r szkolny klub wolontariusza „Klub Ośmiu” oraz uczniowie świetlicy szkolnej zorganizowali kiermasz ciast oraz sprzedaż pocztówek i kartek walentynkowych. Do akcji zgłosiło się bardzo wielu chętnych wolontariuszy i uczniów, a ich rodzice przygotowali słodkie wypieki w postaci ciast, mufinek, babeczek, szyszek i pierników. Uczniowie samodzielnie wykonali walentynkowe pocztówki i kartki -„Misie”, które cieszyły się dużym zainteresowaniem. Zebrane z kiermaszu fundusze zostały przekazane dla Onkologicznego Hospicjum Dziecięcego „Obok Nas” w Białymstoku oraz Fundację Hospicjum Proroka Eliasza w Makówce k/ Narwi. Wolontariuszom, uczniom oraz ich rodzicom bardzo dziękujemy za zaangażowanie i pomoc w przygotowaniu tak szczytnego przedsięwzięcia.

Opiekun: Barbara Bożena Brzozowska