W dniach 29 – 30.03. 2019r. uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 44 ze Szkolnego Klubu Wolontariusza ,,Klubu Ośmiu”, Szkolnego Koła PCK oraz Koła Caritas aktywnie uczestniczyli w Ogólnopolskiej Akcji organizowanej przez CARITAS. Celem akcji jest dotarcie z pomocą żywnościową do jak największej liczy osób niedożywionych i żyjących w ubóstwie oraz zapewnienie im godnych Świąt Wielkanocnych. Wolontariusze zbierali żywność w Hipermarkecie ,,LIDL" przy ul. Słonecznikowej. Zebrane artykuły żywnościowe przekazane zostały na potrzeby podopiecznych Caritas. Zbiórkę przeprowadziło 8 wolontariuszy angażujących się w działania prospołeczne. Serdecznie dziękujemy Darczyńcom oraz wolontariuszom i rodzicom za zaangażowanie i wsparcie!!!

Koordynator:: Anna Samborska, Edyta Kondaciuk

 1460x616Logo Mistrzowie Matlandii 2 img1

naskSzkoła bierze udział w projekcie pn. „Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.
Deklaracja dostępności