W dniach 4 - 5.10.2019r.. uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 44 ze Szkolnego Klubu Wolontariusza ,,Klubu Ośmiu” oraz Szkolnego Koła PCK aktywnie uczestniczyli w Ogólnopolskiej Akcji organizowanej przez Banki Żywności Celem zbiórki było zebranie jak największej ilości produktów: mleko, mąka, kasze, ryż, płatki śniadaniowe, przetwory warzywne i owocowe w celu przygotowania dobrych i wartościowych posiłków niezbędnych dla prawidłowego rozwoju. Zebrane artykuły żywnościowe przekazane zostały na potrzeby podopiecznych Stowarzyszenia ,,Ku Dobrej Nadziei”. Zbiórkę przeprowadziło 30 wolontariuszy angażujących się w działania prospołeczne. Serdecznie dziękujemy Darczyńcom oraz wolontariuszom i rodzicom za okazane wsparcie i zaangażowanie w pomoc potrzebującym !!!

Opiekunowie: Anna Samborska, Barbara Brzozowska

 1460x616Logo Mistrzowie Matlandii 2 img1 logo bip

naskSzkoła bierze udział w projekcie pn. „Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.
Deklaracja dostępności