Dnia 21.10.2019r. uczniowie Szkoły Podstawowej Nr 44 im. Stanisława Moniuszki w Białymstoku, wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariusza ,,Klubu Ośmiu” przy SP 44 zorganizowali kiermasz ciast na rzecz niepełnosprawnego dziecka. Dochód zostanie przeznaczony na operację Franka (całkowita rekonstrukcja stawów biodrowych). Wpłat można dokonać na konto Fundacji ,,Mali Wojownicy”. Dziękujemy wszystkim uczniom i ich rodzicom za przygotowanie pysznych ciast i wsparcie akcji!

Organizatorzy akcji: Barbara Brzozowska, Joanna Przastek, Anna Samborska