Dnia 14.11.2019r. wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariusza ,,Klubu Ośmiu” przy Szkole Podstawowej Nr 44 uczestniczyli w wycieczce edukacyjnej do Centrum Zabaw MORZA LĄDY. Centrum Zabaw MORZA LĄDY  to kreatywna, a zarazem edukacyjna sala dla dzieci, w której dobra zabawa łączy się z twórczym myśleniem, promocją aktywności fizycznej i koordynacji ruchowej połączonej z prezentacją eksponatów związanych z tematyką marynistyczną. Wizyta była okazją do wspólnej zabawy oraz zintegrowania uczniów.

Opiekunowie wydarzenia: Anna Samborska, Barbara Brzozowska