Dnia 17.12.2019r wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariusza ,,Klubu Ośmiu” przy SP Nr 44 odwiedzili Schronisko dla zwierząt przekazując zebrane artykuły i akcesoria podczas akcji ,,Człowieku podaj łapę”. W imieniu pracowników schroniska składamy serdeczne podziękowania wszystkim Darczyńcom za okazane wsparcie. Na szczególne wyróżnienie zasługuje postawa ucz. kl. IV a Antoniny Szepietowskiej, która przekazała zebrane podczas wakacji środki pieniężne na rzecz podopiecznych schroniska!

Działania organizowane są w ramach zadania „Partnerstwo dla wolontariatu”,  finansowanego ze środków otrzymanych w ramach programu „Korpus Solidarności – Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018 - 2030”.

Anna Samborska, Barbara Brzozowska

 1460x616Logo Mistrzowie Matlandii 2 img1

naskSzkoła bierze udział w projekcie pn. „Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.
Deklaracja dostępności