Dnia 17.12.2019r wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariusza ,,Klubu Ośmiu” przy SP Nr 44 odwiedzili Schronisko dla zwierząt przekazując zebrane artykuły i akcesoria podczas akcji ,,Człowieku podaj łapę”. W imieniu pracowników schroniska składamy serdeczne podziękowania wszystkim Darczyńcom za okazane wsparcie. Na szczególne wyróżnienie zasługuje postawa ucz. kl. IV a Antoniny Szepietowskiej, która przekazała zebrane podczas wakacji środki pieniężne na rzecz podopiecznych schroniska!

Działania organizowane są w ramach zadania „Partnerstwo dla wolontariatu”,  finansowanego ze środków otrzymanych w ramach programu „Korpus Solidarności – Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018 - 2030”.

Anna Samborska, Barbara Brzozowska