Dnia 19.12.2019r wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariusza ,,Klubu Ośmiu” przy SP Nr 44 odwiedzili podopiecznych Placówki Opiekuńczo – Wychowawczej ,,Pod Modrzewiem” przekazując zebrane słodycze w ramach akcji ,,Podaruj dzieciom uśmiech”. Serdecznie dziękujemy Panu Kamilowi Tomaszczuk Przewodniczącemu Rady Rodziców za spontaniczną i bezinteresowną pomoc w czynieniu dobra! W imieniu obdarowanych dzieci składamy serdeczne podziękowania Wszystkim Darczyńcom za okazaną pomoc i wsparcie !!!

Anna Samborska, Barbara Brzozowska

 1460x616Logo Mistrzowie Matlandii 2 img1

naskSzkoła bierze udział w projekcie pn. „Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.
Deklaracja dostępności