w ramach ogólnopolskich obchodów ,,Dnia Bezpiecznego Internetu 2021"

,,BEZPIECZNY INTERNET''

Regulamin konkursu:

Konkurs skierowany jest do wszystkich chętnych uczniów klas I – III i IV-VIII Szkoły Podstawowej Nr 44 im Stanisława Moniuszki w Białymstoku. Klasy I-III – ,,Bezpieczeństwo dziecka w Internecie''Klasy IV-VIII - ,,Internet – szanse i zagrożenia”

Każdy uczeŃ może zgłosić jedną, wcześniej niepublikowaną, samodzielnie wykonaną pracę:

• plastyczną (technika dowolna, format A4, A3)
  • prezentację multimedialną zgodną z tytułem konkursu
  • graficzną w dowolnej technice cyfrowej – plakat, komiks

Podpisane prace konkursowe, tj. dane ucznia (imię, nazwisko, klasa) w wersji papierowej należy dostarczyć na portiernię do Szkoły Podstawowej NR 44 przy ul.Rumiankowej 13, natomiast prezentację i prace graficzne należy przesłać na emaila lub do dnia 19 lutego 2021 r.

Nagrody i wyróżnienia w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III oraz IV-VIII przyzna komisja konkursowa powołana przez organizatora konkursu. Dodatkowo uczestnicy z klas IV – VIII otrzymają dodatnie punkty z zachowania.

Kryteria oceny prac: pomysłowość, dobór środków i technik plastycznych, estetyka, samodzielność wykonania prac.

Przekazanie pracy oznacza wyrażenie zgody na jej publikację na stronie szkoły w ramach relacji z obchodów ,,Dnia Bezpiecznego Internetu''

Zapraszamy do udziału !!!

Opiekunowie Szkolnego Klubu Wolontariusza „Klubu Ośmiu'' oraz Świetlica szkolna