Szkolny Klub Wolontariusza ,,Klub Ośmiu” przy SP nr 44 włączył się aktywnie do akcji ,,Karteczka urodzinowa dla Meli" angażując społeczność szkolną oraz okoliczne przedszkola do wykonania kartek urodzinowych dla niepełnosprawnej  4-letniej Melanii, której marzeniem jest otrzymanie jak największej ilości kartek 
w dniu urodzin.
Dziękujemy wszystkim, którzy przyłączyli się do organizowanej akcji!!! Karteczki zostały przekazane głównym organizatorom akcji Stowarzyszeniu ,,Kreatywny Wasilków” które przekaże je małej Meli w Dniu Urodzin 7 października

 

 1460x616Logo Mistrzowie Matlandii 2 img1

naskSzkoła bierze udział w projekcie pn. „Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.
Deklaracja dostępności