Zaczął się nowy rok szkolny więc zaczynamy webinaria organizowane przez Fundację ,,Świat na TAK”. Wszystkich chętnych wolontariuszy zapraszamy na pierwsze spotkanie pt. „Wojna, czy jest tylko tam?”, które odbędzie się 7 października o godzinie 17:00. Spotkanie poprowadzi Pani Anna Wojtacha - korespondentka wojenna, która opowie wolontariuszom o sytuacji dzieci w krajach w których toczy się wojna oraz o pracy wolontariuszy w tych rejonach. Po spotkaniu odbędzie się dyskusja na temat rozwiązywania konfliktów. Zainteresowanych wolontariuszy prosimy o kontakt w celu przesłania linku do spotkania.
Anna Samborska, Barbara Brzozowska

grafika poprawiona