Wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariusza ,,Klubu Ośmiu” przy SP Nr 44 oraz świetlica szkolna po raz kolejny włączyli się do kolejnej edycji Ogólnopolskiej akcji ,,Szlachetna paczka” organizowanej przez Stowarzyszenie ,,WIOSNA”. Tegoroczna akcja przebiegała pod hasłem ,,Lubię ludzi”.  W tym roku wolontariusze nie wybrali rodziny, a zorganizowali na terenie szkoły zbiórkę funduszy do puszki. W akcję aktywnie włączyła się cała społeczność szkolna. Zebrano łącznie 803 zł, którą następnie przekazano na konto Fundacji. Powyższa kwota wesprze osoby, które najbardziej tego potrzebują!

Koordynator: Barbara Bożena Brzozowska