Dnia 8.12.2021r Szkolny Klub Wolontariusza „Klub Ośmiu” obchodził Międzynarodowy Dzień Wolontariusza.
Tego dnia i w okresie przedświątecznym zaplanowano akcje: zbiórkę pieniężną na „Szlachetną Paczkę”, zbiórkę artykułów spożywczych, słodyczy, środków czystości i higieny osobistej na „Świąteczną Paczkę” dla potrzebujących rodzin uczniów naszej szkoły, które znalazły się w bardzo trudnej sytuacji życiowej.

W tym szczególnym dniu opiekunowie Klubu pragną serdecznie podziękować Wszystkim działającym Wolontariuszom w naszej szkole. Jednocześnie życzymy aby Wasza działalność na rzecz słabszych i potrzebujących pomocy była niezmiennie źródłem zapału, radości i dumy oraz aby nie zabrakło Wam nigdy otwartego serca do niesienia dobra.

Koordynator: Barbara Bożena Brzozowska