Dnia 21.06.2022r. wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariusza ,,Klubu Ośmiu” przy SP Nr 44 uczestniczyli w wyjeździe integracyjnym podsumowującym całoroczną pracę Klubu w roku szkolnym 2021/2022. Wyjazd został zorganizowany w Parku Linowym w Fastach przez opiekunki Klubu p. Annę Małgorzatę Samborską i p. Barbarę Bożenę Brzozowską dla 20 wolontariuszy z klas I – VIII najprężniej działających i angażujących się systematycznie w działania prospołeczne. W programie plenerowej imprezy było podsumowanie działalności wolontarystycznej oraz korzystanie z licznych atrakcji Parku Linowego, tj. przejście po wybranych trasach linowych,: dmuchanych zjeżdżalni, budowli klockowych, trampolin, karuzeli, ognisko z kiełbaskami. Wolontariusze wykazali się dużą odwagą w pokonywaniu kolejnych stacji wspinaczkowych, przy tym świetnie się bawili i mimo różnicy wieku szybko się zintegrowali. Wszyscy otrzymali opakowanie zdrowych, zbożowych batoników. Wydarzenie było dla wolontariuszy zachętą oraz motywacją do angażowania się w działania na rzecz innych.

Opiekunowie: Anna Samborska, Barbara Brzozowska

 1460x616Logo Mistrzowie Matlandii 2 img1

naskSzkoła bierze udział w projekcie pn. „Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.
Deklaracja dostępności