Dnia 22.09.2022r wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariusza „Klubu Ośmiu” przy SP Nr 44 uczestniczyli w zorganizowanych przez opiekuna Klubu warsztatach plastycznych, prowadzonych przez plastyka z Białorusi Panią Julię. Wspólne zajęcia i spędzony razem czas były integracją wszystkich wolontariuszy, tj. już działających i nowo przybyłych do Klubu. Tematem warsztatów było wykonanie swojego imienia, bądź osoby bliskiej. W warstwach wzięło udział 25 wolontariuszy, którzy wykazali się bardzo dużym zaangażowaniem, pomysłowością i kreatywnością.

Opiekun Klubu: Barbara Bożena Brzozowska