W dniach 26.09 - 15.10.2022r wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariusza „Klubu Ośmiu” przy SP Nr 44 kwestowali na terenie szkoły na rzecz podopiecznych Schroniska dla Zwierząt w Białymstoku. W akcję pomocy dla zwierząt włączyła się cała społeczność szkolna. Wolontariusze wraz z opiekunem przekazali osobiście Pracownikom Schroniska zebrane fundusze na zakup szczepionek i leków niezbędnych czworonogom. W imieniu swoim oraz pracowników Schroniska składamy serdeczne podziękowania wszystkim Darczyńcom za okazane wsparcie i wielkie serce!!!

Koordynator: Barbara Bożena Brzozowska