W dniach  1 - 20 października 2022r Szkolny Klub Wolontariusza „Klub Ośmiu” i świetlica szkolna włączyli się  w akcję - zbiórkę żywności organizowaną przez Fundację Fors-itis - „Podziel się chlebem z ukraińskim żołnierzem”.

Akcja miała na celu zbiórkę następujących artykułów spożywczych: chrupkie pieczywo, wafle ryżowe, suchary, herbatniki, zupki chińskie, gorące kubki, zupki instant, konserwy mięsne, rybne, pasztety  i gorzkie czekolady, które następnie zostaną dostarczone  na front dla ukraińskich  żołnierzy walczących o swój kraj !!!

W akcję włączyła się większość społeczności szkolnej i wspólnie zebraliśmy dużą ilość w/w produktów.

Wszystkim darczyńcom, którym los Ukrainy nie jest obojętny serdecznie dziękujemy !!!

SOLIDARNI  Z UKRAINĄ!!!

 1460x616Logo Mistrzowie Matlandii 2 img1

naskSzkoła bierze udział w projekcie pn. „Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.
Deklaracja dostępności