W dniach 25 - 26.11.2022r wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariusza „Klubu Ośmiu” oraz Szkolnego Koła PCK Szkoły Podstawowej Nr 44 aktywnie uczestniczyli w Ogólnopolskiej Akcji organizowanej przez Banki Żywności – „Święta godne a nie głodne” w sklepie Carrefour w Galerii Zielone Wzgórze. Celem zbiórki było zebranie jak największej ilości produktów spożywczych. Zebrane artykuły żywnościowe przekazane zostały na potrzeby podopiecznych Stowarzyszenia „Jeden świat”. Dzięki zebranej żywności i świeżym produktom przekazanym przez darczyńców wielu podopiecznych Stowarzyszenia będzie miało duże wsparcie na Święta.

Zbiórkę przeprowadziło 29 wolontariuszy angażujących się w działania prospołeczne.

Wszystkim wolontariuszom serdecznie dziękuję za udział w powyższej akcji !!!

Opiekun Klubu: Barbara Bożena Brzozowska

 1460x616Logo Mistrzowie Matlandii 2 img1

naskSzkoła bierze udział w projekcie pn. „Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.
Deklaracja dostępności