W dniu 15.12.2022r wolontariusze wraz z opiekunem Szkolnego Klubu Wolontariusza „Klubu Ośmiu” przy SP Nr 44 uczestniczyli we wspólnie zorganizowanym spotkaniu opłatkowym oraz  skromnym poczęstunku.  Święta Bożego Narodzenia to szczególny i magiczny czas dzielenia się opłatkiem, składania osobistych życzeń i wybaczania wzajemnych nieporozumień w blasku choinki i przy dźwiękach kolęd. Spotkanie było też okazją do podsumowania przez opiekuna Klubu i wolontariuszy  półrocznych wspólnie podejmowanych działań wolontarystycznych  na rzecz potrzebujących. Wspólnie spędziliśmy  niezapomniane chwile i snuliśmy plany na przyszłość.
Opiekun klubu życzył wszystkim wolontariuszom i ich Rodzinom zdrowych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz Szczęśliwego Nowego Roku 2023 !!!
Przygotowała: Barbara Brzozowska

 1460x616Logo Mistrzowie Matlandii 2 img1

naskSzkoła bierze udział w projekcie pn. „Zdalna Szkoła - wsparcie Ogólnopolskiej Sieci Edukacyjnej w systemie kształcenia zdalnego” współfinansowanym ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Operacyjnego Polska Cyfrowa na lata 2014-2020.
Deklaracja dostępności