Wolontariuszki zaangażowały się w stworzenie gazetki z okazji Dnia Babci i Dziadka: od stworzenia pomysłów po przygotowanie materiałów i przypięcie ich na tablicę (15 -17 stycznia 2024)

Zależało nam by podkreślić wagę tego dnia. Z tej okazji wolontariuszki spontanicznie zrealizowały pomysł by nagrać życzenia dla babć i dziadków. Wybrały wierszyki i znalazły chętnych uczniów do wystąpienia oraz same również wystąpiły. 19 stycznia 2023 powstał piękny filmik z uroczymi życzeniami uczniów naszej szkoły.