W dniach 6-7.11.2018r. wolontariusze Szkolnego Klubu Wolontariusza ,,Klubu Ośmiu” przy SP Nr 44 zorganizowali kiermasz ciast ,,Wolontariat dla Niepodległej’ w celu upamiętnienia 100 rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości. Wolontariusze wraz z rodzicami upiekli ciasta dekorując je barwami narodowymi. Dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na budowę Hospicjum Proroka Eliasza w Makówce k. Narwi. Serdecznie dziękujemy rodzicom za zaangażowanie i wspieranie działań wolontarystycznych!

Anna Samborska, Barbara Brzozowska