SZANOWNI RODZICE

Informacje o płatnościach za obiady za miesiąc marzec 2019 roku otrzymają Państwo w formie elektronicznej - drogą e-mailową.

Płatności za obiady należy dokonać od 1 do 5 każdego miesiąca. Po upływie tego terminu nastąpi blokada karty. Proszę o terminowe wpłaty.

Ponawiam prośbę o odbiór loginu i pinu do Panela Rodzica – dotyczy zgłaszania nieobecności dziecka na obiedzie.

Osoby, które nie posiadają e-maila, proszę o telefoniczne uzgodnienie kwoty obiadowej u intendentki lub w kadrach , tel. 85 66-14-605 wew. 16 lub 14

Dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 44 im. St. Moniuszki w Białymstoku

zaprasza na Dni Otwarte

28 lutego 2019r. - dzieci z wychowawcami przedszkola

• zajęcia plastyczne w świetlicy
  • spotkanie w bibliotece

28 lutego 2019r. godz. 1700- rodziców z dziećmi

• prelekcja psychologa z Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej Nr 1 „Dojrzałość szkolna- Czy Twoje dziecko jest gotowe do podjęcia nauki”
  • konsultacje psychologa i pedagoga dla zainteresowanych rodziców
  • prezentacja „Grzeczność na co dzień”
  • zabawy i zajęcia dzieci w kącikach zainteresowań prowadzonych przez nauczycieli i uczniów z Samorządu Szkolnego

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych Rodziców z dziećmi.

• Rekrutacja dzieci do oddziałów przedszkolnych i klas pierwszych odbywa się w dniach 25.02.2019 - 06.03.2019r. W celu rekrutacji zapraszamy do sekretariatu szkoły lub na stronę internetową www.nabor.um.bialystok.pl Jeśli wypełnicie Państwo wniosek drogą internetową i zostanie on zarejestrowany w systemie należy go wydrukować , podpisać i dostarczyć do sekretariatu szkoły.