Szanowni Państwo!
Zgodnie z decyzją Ministra Edukacji Narodowej, MZ,GIS oraz Premiera RP uczniowie klas I – III od 18 stycznia 2021r. rozpoczną naukę stacjonarną.
Nauka klas I–III odbywać się będzie zgodnie z obowiązującym od 1 września 2020r. rozkładem zajęć. Zmiany będą dotyczyć różnych godzin rozpoczynania lekcji, umieszczenia każdej klasy w innej sali oraz udostepnienia uczniom trzech wejść do szkoły.
Nauka odbywać się będzie w reżimie sanitarnym – zgodnie z wytycznymi MEN, MZ , GIS, a także Procedurą Bezpieczeństwa obowiązującą na terenie Szkoły Podstawowej Nr 44 im. Stanisława Moniuszki w Białymstoku w okresie pandemii COVID -19. Ma  to na celu przede wszystkim zwiększenie bezpieczeństwa uczniów i nauczycieli. Szczegółowe informacje dotyczące organizacji pracy poszczególnych klas otrzymacie Państwo od wychowawców.
Szczególną uwagę należy zwrócić na samodyscyplinę uczniów tj. noszenie maseczek, zachowanie dystansu między dziećmi ( unikanie mieszania  się uczniów  z różnych klas ), mycie i dezynfekcja rąk oraz przychodzenie do szkoły o ustalonych godzinach.
Przypominam, że do szkoły przychodzą tylko uczniowie zdrowi.
Zachęcam do zapoznania się z wytycznymi  i Procedurą Bezpieczeństwa – znajduje się na stronie internetowej szkoły oraz śledzeniem wiadomości od wychowawców, gdyż te będą zawierały szczegółowe informacje dotyczące pracy poszczególnych klas.
Pozdrawiam serdecznie i życzę Państwu oraz uczniom wszystkiego najlepszego w Nowym Roku 2021. Dużo zdrowia, spokoju oraz  wyrozumiałości  i serdeczności we współpracy ze szkołą.
Dyrektor szkoły

W związku z pandemią Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno – Pedagogiczna dla Dzieci i Młodzieży z Zaburzeniami Emocjonalnymi w ofercie oprócz terapii, konsultacji dla rodziców, uczniów i nauczycieli, odbywających się w formie stacjonarnej i zdalnej,   wprowadza konsultacje telefoniczne dla dzieci i młodzieży przez 2 godziny dziennie. Nasi specjaliści będą dostępni pod numerem telefonu: 85 732 86 66

Grafik dyżurów umieszczony jest na stronie internetowej poradni: www.sppp.bialystok.pl

Joanna Dąbrowska - Pastwa

W odpowiedzi na apel Ministerstwa Edukacji i Nauki o podjęcie działań przez poradnie psychologiczno-pedagogiczne w zakresie zapewnienia dzieciom i młodzieży wsparcia w okresie ferii zimowych, uruchamiamy  specjalną infolinię pod numerem telefonu 730 071 801, która będzie w okresie najbliższych dwóch tygodni obsługiwana przez specjalistów naszej Poradni. Prosimy o przekazanie tej informacji zainteresowanym uczniom i rodzicom z Państwa placówek.

Dyżury telefoniczne będą się odbywały codziennie od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 16:00 pod nr telefonu 730 071 801.

Przypominamy, że pomoc świadczona dzieciom i młodzieży z rejonu działania naszej poradni odbywa się niezmiennie - z zachowaniem reżimu sanitarnego - przez cały rok szkolny. Zachęcamy do śledzenia naszej strony internetowej oraz profilu w mediach społecznościowych.
Jarosław Czeropski - Dyrektor

Szkolny Klub Wolontariusza  ,,Klub Ośmiu” oraz świetlica szkolna organizuje akcję  dla chorego chłopca ph. „Nakręcamy się dla Nikosia”

Zapraszamy wszystkich chętnych do pomocy i zbiórki nakrętek!!!

Nakrętki proszę przynosić do szkoły i zostawiać na portierni.

Wszystkim darczyńcom bardzo dziękujemy!!!

received 899407750552862

Drogie Dzieci!

Czytaj więcej: Świetlica-propozycje zajęć VI

Stadion Miejski w Białymstoku ogłasza dla dzieci KONKURS „MIKOŁAJKI NA STADIONIE”, w którym do wygrania są upominki związane ze Stadionem. Będziemy wdzięczni, jeśli przekażecie Państwo tę informację swoim podopiecznym oraz ich rodzicom. Wierzymy, że w ten sposób możemy urozmaicić ten trudny czas dzieciom oraz choć trochę nawiązać do imprez Mikołajkowych organizowanych na Stadionie przez ostatnie lata.

Czytaj więcej: KONKURS „MIKOŁAJKI NA STADIONIE”

Logo Mistrzowie Matlandii 2