Rada Rodziców z ogromną radością informuje, że nasz projekt do Budżetu Obywatelskiego 2025 -

O 11 Aktywna przerwa w SP 44 - został zakwalifikowany do głosowania, które odbędzie się w terminie 24 września - 7 października 2024r.

Projekt zakłada wyposażenie szkoły w 8 rowerów stacjonarnych z generatorami prądu, z których będą mogli korzystać uczniowie szkoły, rodzice i nauczyciele.

Gorąco prosimy o głosy, bo bez nich nic nie zdziałamy.

Osoby, które nie ukończyły 18 r. ż. też mogą głosować na projekty, jednak zgodę na ich udział w głosowaniu musi wyrazić rodzic lub opiekun prawny. Wystarczy, że wypełni on/ona formularz dołączony do karty do głosowania.

Głosowanie w formie elektronicznej odbywa się na stronach www.bialystok.pl oraz www.cas.bialystok.pl

Kartę do głosowania w wersji papierowej można wypełnić:

• w Urzędzie Miejskim w Białymstoku przy ul. Słonimskiej 1,
  • w Centrum Aktywności Społecznej przy ul. Św. Rocha 3,
  • w Departamencie Obsługi Mieszkańców przy ul. J.K. Branickiego 3/5,
  • w mobilnym punkcie do głosowania

plakat budżet obywatelski

lista projektów zakwalifikowanych